Kontrolní váhy OCS 

Kontrolní váhy OCS jsou vhodné pro kontrolní vážení a kontrolu kompletnosti balení v potravinářském, farmaceutickém, chemickém, kosmetickém, logistickém a stavebním průmyslu. Používají nejmodernější váhové snímače (moduly) společnosti WIPOTEC GmbH k přesnému vyhodnocení produkce(produktů) na základě hmostnosti. Tyto kontrolní váhy jsou konstruovány tak, aby byly schopné pracovat se všemi typy produktů a balení od léků, misek, nádob, lepenkových krabic, pytlů a vaků až do hmotnosti 60 kg. Kontrolní váhy OCS řeší problematiku vyřazování produktů z produkce, o jiné než požadované hmostnosti, nebo na základě potravinářského předpisu FPV.

Tyto váhy jsou vhodné například za balící, plnící a blistrovací zařízení. Umožňují dokumentovat průběh produkce pomocí statistického vyhodnocování jak přes USB, tak přes software ComScale NT. Kontrolní váhy OCS jsou vhodné jak do běžného, tak i do vlhkého, prašného a výbušného prostředí. Kontrolní váhy jsou konstruovány s ohledem na bezproblémové čištění a omyvatelnost i s krytím IP69K. 

Naše váhy jsou dodávány s typovým označením pro následné úřední ověření kontrolním úřadem ČMI, nebo jsou na požádání úředně oveřeny přímo výrobcem kontrolních vah OCS, který je vybaven vlastním oddělením provádějící tuto činnost na základě evropské směrnice pro měřící přístroje 2004/22/EG(MID). Společnost ASTON ABORA s.r.o., jakožto zástupce společnosti OCS Checkweighers GmbH, provádí záruční i pozáruční servis v České republice.
                  
                    
                   
EC-Essential
HC-Medium
HC-Avatgarde